Reklam

Sayaç


Kehribar izle

Blog Arşivi

Bergüzar Korel Adliye Sarayında Yakalandı

Sponsorlu Bağlantı


Karadayı Dizisinin savcı karakterini canlandıracak olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel'i adliye sarayında görenler kısa süre şaşkınlık yaşadı.Sakin hayatıyla tanınan oyuncunun adliye önünde görüntülenmesini hayretle karşılayanlar kısa süren şokun ardından gerçeği öğrenince rahatladılar.  

Ünlü Oyuncu adliyeye rolünün hakkını vermek için geldi.

 Bergüzar Korel yaklaşık 2 saat adliyede kaldı. Ancak ne ifade verdi ne şikayette bulundu. Karadayı isimli dizide savcı karakterini canlandıracak olan Korel, duruşmalara girip savcıyı gözlemledi.

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bugün sabah saatlerinde adliyeye geldi. Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelen oyuncu güvenlik koridorundan aranarak içeri girdi. Ünlülerin ifade vermek veya davalarına katılmak için geldiği adliyeye, Korel farklı bir amaç için geldi. Önümüzdeki günlerde yayına girmesi beklenen Karadayı dizisi için adliyedeydi. Dizide ‘savcı karakterini’ canlandıracak olan Bergüzar Korel, adliyede duruşmaları izledi. Rolü için çalışmalar yapan Korel, savcıların nasıl çalıştığını gözlemledi. İstanbul 6. ve 20. Ağır Ceza Mahkemeleri’nde duruşma izleyen Korel, savcılık makamı hakkında gözlem yaptı. Korel daha sonra adliyeden ayrıldı.

0 yorum:

Yorum Gönder