Reklam

Sayaç


Kehribar izle

Blog Arşivi

Karadayı Nazif Kara Öldü Mü?

Sponsorlu Bağlantı


Karadayı Dizisi yine çok heyecanlı bir sahne ile son buldu.Mahir ve Feride belgelerin peşinde olan kişiyi öğrenme planlarını devreye koyarken bir yandan da Nazif Kara'yı öldürme planları yapanlar iş başındaydı.

Son sahnede Nazif Kara'yı bıçaklamak için görevlendirilen mahkum yatağından kalkıp sezsizce Nazif Kara'nın yatağına yaklaşıyor.Ardından yatakta uyuyan kişiye defalarca bıçak sokup çıkarıyor.Duvarda asılı olan Nazif Kara'nın aile fotoğrafına kanlar sıçrıyor.

Herkes Nazif Kara'nın ölüp ölmediğini merak ederken Nazif'in ailesinin yaşadığı evin kapısı çalıyor ve Küçük Nazif kapıya koşuyor.Kapıyı açtığında büyük şaşkınlık ve şok yaşayan Küçük Nazif'in sesi üzerine bütün aile kapıya koşuyor ve onlarda kapıda gördükleri karşısında büyük bir şok yaşıyor.

Bu şokun sebebi eve Nazif Kara'nın ölüm haberini getiren görevliler mi? İlk başta benim aklıma öyle geldi.Ama daha sonra sosyal medyada konuşulan yorumlarda eve gelenin Nazif Kara'nın kendisi olduğu hakkında yorumlar da okudum.Zira daha önceleri Nazif Kara'nın düşmanı olan mahkumda geceleri hapisaneden çıkıp gündüz tekrar dönüyordu.Nazif 'te böyle bir şey yapmış olabilir mi?
Bu soruların cevabını gelecek bölümde hep beraber izleyerek göreceğiz.

1 yorum:

  1. eve gelen Nazif KARA ,torunun iyi olduğunu görünce tekrar hapisaneye geri dönüyor.Nazif karanın yokluğu hissedilmesin diye onun yerine Dalyan yatıp ölüyor.hakim mahir karayı araştırırken salih(mahir)in askerdeki kardeşi onun yerine mahir kara oluyor.sıla

    YanıtlaSil